Go to Top

TIR REKLAM KAPLAMA ANTALYA

TIR KAPLAMA

Trafikte yer alan araçların en gözde reklam alanına sahip olan tırlar reklam uygulaması için harika alanlara sahiptirler. Kamyon üzerine reklam giydirmeleri ve kaplamaları ne kadar etkiliyse tır üzerine yapılan reklam çalışmalarıda en az kamyon üzerine yapılan reklamlar kadar etkilidir.

Büyük alanlarda yapılan reklam çalışmaları çok yoğun trafikte yada trafikte seyir halinde iken çok rahat görüntülenmektedirler. Tır reklam giydirmeleri kısmi yada komple yapılabilir.

Kiralık tır dorselerinede reklam uygulamaları sıklıkla kullanılmakta ve firma yada ürün bilinirliğini arttırmakta ve şirketleri daha güçlü göstermektedir. Tır filo reklam giydirmeleri her zaman etkili bir tasarımla doğru hedefe ulaşmaktadır.

Reklam sektörüne yılda milyarlarca paralar harcanılmakta ve tır reklamları en ekonomik en görsel şovu bol alana sahiptir. Şirket kurumsalınıza uygun reklam çalışmaları tasarımları hazırlayarak tır reklam kaplama işlemlerinizi uzman ekibimizle gerçekleştirmekteyiz. Türkiye'nin neresinde olursanız olun size tır reklam uygulamaları konusunda yardımcı olmaya her zaman hazırız.

  • Bir çok ilde bulunan müşterilerimiz en iyi referanslarımız arasında yer almaktadır. Tır dorse reklam giydirmenin yanı sıra tır kupalarına yapılan reklam çalışmaları hakkında da yardımcı olmaktayız. Antalya'da reklamcılar arasında yer alan nareks, tır kaplama, dorse kaplama, tır kupa kaplama, tır reklamları, tır yazıları, tır üzerinde yapılmasını istediğiniz her türlü reklam çalışmasında yanınızdadır.

Tır Reklam Giydirme Araç Kaplama Antalya – Tasarım

Araç üstü tasarım sadece amacını bildirsin diye yapılmaz tasarım aynı zamanda satar. Araçlar her daim trafikte olduğundan dolayı, sürekli gezen bir reklam aracınız olacaktır.  Bu durum göz önünde bulundurularak farklı bakış açılarını yakalayıp, fark yaratacak tasarımları bulabilmek için tecrübeli tasarım ekibimizle ilerleyerek markanızı kitlelerinizle buluşturuyoruz.

Tır Reklam Giydirme Araç Kaplama Antalya – Baskı

Marka bilinirliğinizi arttırmak için kullanabileceğiniz reklam çalışmalarında kullandığınız baskı çeşidinin önemli olduğunu göz ardı etmeyiniz. Firmamızda 1440 dpi kalitesinde, araç giydirme (araç üstü reklam) baskısı yapılmaktadır. Şirketimiz de araç kaplama baskı işleminde yüksek çözünürlüklü makineler kullanılmaktadır. Bu makineler hem rengin daha canlı olmasını hem de resim kalitesinin yüksek olmasını sağlamaktadır.

Tır Reklam Giydirme Araç Kaplama Antalya – Uygulama

Öncelikle araç kaplama işlemine başlamadan önce araç muhakkak temiz olmalıdır. Baskı aşamaları tamamlanan tasarımlarınızın montajları eğitimli ekiplerimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. “Kalite ile rekabet” düşüncesini benimseyerek, narekscup ekibi  olarak çalıştığımız ve hizmet ürettiğimiz firmalara yeni değerler katmayı hedef edindik.

Tır Reklam Giydirme Araç Kaplama Antalya – Uygulama Sonrası

Araç kaplama uygulaması bittikten sonra ilk hafta içerisinde aracın yıkatılmamasını folyonun maksimum yapışma seviyesine ulaşması için tavsiye etmiyoruz. Araç kaplamadan sonraki süreçlerde, aracınıza normal temizlik yöntemleri uygulayabilirsiniz.

Ancak aracın kaplamasının korunması için bazı noktalara dikkat edilmesi gerekir;

• Otomatik araba yıkama makinelerinde yıkatmayınız! Fırçalar folyoyu çizer.
• Aşındırıcı olmayan temizlik malzemeleri kullanılmalıdır.
• Alkol içeriği veya asidik seviyesi düşük olan temizlik ürünleri kullanılmalıdır.
• Güçlü çözücüler, solvent ve alkol içermeyen ürünler tercih edilmelidir.
• Maksimum su basıncı 80 bar maksimum sıcaklığıda 70 C olmalıdır.
• Basınclı suyun kaplamaya 90 derecelik açısı korunarak püskürtülmesi gerekmektedir.
• Basınçlı su kesinlikle doğrudan kaplamanın kenar kısımlarına tutulmamalıdır.

Tır Reklam Kaplama fiyatı için bizimle iletişime geçin. 0.242.338 03 06


  • Tır reklam giydime fiyatı,
  • Tır kupa reklam kaplama fiyatı,
  • Tır reklam fiyatları,
  • Tır reklam kaplama fiyatı,
  • Tır üzerine yazı fiyatları
  • gibi bir çok merak ettiğiniz sorular için bizimle iletişime geçin.