Go to Top

KAMYON REKLAM GİYDİRME ANTALYA

KAMYON REKLAM KAPLAMA ANTALYA

Araç kaplama yaptırmanın önemi en ucuz reklam yöntemi olmasından ileri gelmektedir. Araç üzerine reklam kaplaması yaptıranlar öncelikle görsel hafızaya hitap ederler. Büyük araçların reklam alanları daha fazla olduğu için doğru tasarım ile kaplanan araçlar şirketlerin hedefe ulaşmalarını sağlamaktadır..

Şehir içerisinde sürekli ordan oraya malzeme taşıyan onlarca kamyonet ve kamyonlar firmalarının pazara baktığı ilk yüzüdür. Kamyon kasaları reklam giydirmeleri ve iyi bir reklam görselinin sergilenebileceği iyi bir alana sahiptirler. Bu nedenle kurumsal firmalar başta olmak üzere bir çok şirket araçların trafikte reklamları ile birlikte gezmesinin avantajlarını çok iyi bilmektedirler.

 

Kamyon, Kamyonet Kasa Kaplama Antalya – Tasarım

Araç üstü tasarım sadece amacını bildirsin diye yapılmaz tasarım aynı zamanda satar. Araçlar her daim trafikte olduğundan dolayı, sürekli gezen bir reklam aracınız olacaktır.  Bu durum göz önünde bulundurularak farklı bakış açılarını yakalayıp, fark yaratacak tasarımları bulabilmek için tecrübeli tasarım ekibimizle ilerleyerek markanızı kitlelerinizle buluşturuyoruz.

Kamyon, Kamyonet Kasa Kaplama Antalya – Baskı

Marka bilinirliğinizi arttırmak için kullanabileceğiniz reklam çalışmalarında kullandığınız baskı çeşidinin önemli olduğunu göz ardı etmeyiniz. Firmamızda 1440 dpi kalitesinde, araç giydirme (araç üstü reklam) baskısı yapılmaktadır. Şirketimiz de araç kaplama baskı işleminde yüksek çözünürlüklü makineler kullanılmaktadır. Bu makineler hem rengin daha canlı olmasını hem de resim kalitesinin yüksek olmasını sağlamaktadır.

Kamyon, Kamyonet Kasa Kaplama Antalya – Uygulama

Öncelikle araç kaplama işlemine başlamadan önce araç muhakkak temiz olmalıdır. Baskı aşamaları tamamlanan tasarımlarınızın montajları eğitimli ekiplerimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. “Kalite ile rekabet” düşüncesini benimseyerek, narekscup ekibi  olarak çalıştığımız ve hizmet ürettiğimiz firmalara yeni değerler katmayı hedef edindik.

Kamyon, Kamyonet Kasa Kaplama Antalya – Uygulama Sonrası

Araç kaplama uygulaması bittikten sonra ilk hafta içerisinde aracın yıkatılmamasını folyonun maksimum yapışma seviyesine ulaşması için tavsiye etmiyoruz. Araç kaplamadan sonraki süreçlerde, aracınıza normal temizlik yöntemleri uygulayabilirsiniz.

Ancak aracın kaplamasının korunması için bazı noktalara dikkat edilmesi gerekir;

• Otomatik araba yıkama makinelerinde yıkatmayınız! Fırçalar folyoyu çizer.
• Aşındırıcı olmayan temizlik malzemeleri kullanılmalıdır.
• Alkol içeriği veya asidik seviyesi düşük olan temizlik ürünleri kullanılmalıdır.
• Güçlü çözücüler, solvent ve alkol içermeyen ürünler tercih edilmelidir.
• Maksimum su basıncı 80 bar maksimum sıcaklığıda 70 C olmalıdır.
• Basınclı suyun kaplamaya 90 derecelik açısı korunarak püskürtülmesi gerekmektedir.
• Basınçlı su kesinlikle doğrudan kaplamanın kenar kısımlarına tutulmamalıdır.

 

Kamyon Reklam Kaplama Tasarım, üretim fiyat teklifi için bizimle iletişime geçin. 0.242.338 03 06


 

 

Şirket araçları reklam giydirmelerini yılda 1 veya 2 yılda bir yenileyerek bazen geçici kampanyalarını bazen yeni ürünlerini bazende markalarını sergilerler. ihtiyacınıza özel araç kaplama, giydirme tasarımları ve uygulamalar hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.