Go to Top

ARAÇ YAZILARI ANTALYA | ARAÇ ÜZERİ YAZI ANTALYA

ARAÇ YAZILARI ÇEŞİTLERİ | ARAÇ YAZILARI ANTALYA

ARAÇ YAZILARI

Araç yazıları firmaların en çok tercih ettiği araç üstü reklam uygulamaları arasında yer almaktadır.
Araç yazıları firmaların kurumsalına uygun yapılması durumunda kurumsal bütünlüğünü korumuş olur. Genellikle araç yazıları kapılarda olmakla beraber aracın tamamına da uygulanabilmektedir.

Firmalar araç yazılarını genelde logo, telefon ve web adresleri için kullanırlar.
Bireysel araç kullanıcıları da sıklıkla araç yazılarını tercih etmektedirler. Asker yazıları günümüzde trafikte çok sıklıkla karşılaştığımız araç yazı uygulamaları arasında yer almaktadır.

Araç üzeri logo Antalya, araç üzeri logo vergisi Antalya, araç üstü logo vergisi Antalya, araç üstü logolar Antalya, Antalya şirket aracı logo, şirket araç logo, araç reklam yazıları, araç reklam yazısı, servis araçları reklam yazıları Antalya, dijital baskı araç giydirme Antalya, dijital baskı araç kaplama Antalya, araba sticker yazıları, araba reklam yazıları, araba camı yazıları, Araç yazıları folyo uygulamaları, Folyo Yazı uygulama Antalya, Araç kapı logosu, Araç sticker Antalya, Araba Folyo Yazıları Antalya, Oto yazıları, Araç Yazıları, Araç üstü Logo Kesim Antalya, Araç kaplama yazıları Antalya, Araç üstü görsel yazılar Antalya, araç üzeri yazılar, Şirket Aracı kapı logosu gibi aklınıza takılan ve yaptırmak istediğiniz uygulamalar hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Araç Yazıları Antalya – Tasarım

Araç üstü tasarım sadece amacını bildirsin diye yapılmaz tasarım aynı zamanda satar. Araçlar her daim trafikte olduğundan dolayı, sürekli gezen bir reklam aracınız olacaktır.  Bu durum göz önünde bulundurularak farklı bakış açılarını yakalayıp, fark yaratacak tasarımları bulabilmek için tecrübeli tasarım ekibimizle ilerleyerek markanızı kitlelerinizle buluşturuyoruz.

Araç Yazı Kaplama Antalya – Baskı

Marka bilinirliğinizi arttırmak için kullanabileceğiniz reklam çalışmalarında kullandığınız baskı çeşidinin önemli olduğunu göz ardı etmeyiniz. Firmamızda 1440 dpi kalitesinde, araç giydirme (araç üstü reklam) baskısı yapılmaktadır. Şirketimiz de araç kaplama baskı işleminde yüksek çözünürlüklü makineler kullanılmaktadır. Bu makineler hem rengin daha canlı olmasını hem de resim kalitesinin yüksek olmasını sağlamaktadır.

Araç Yazı Kaplama Antalya – Uygulama

Öncelikle araç yazı kaplama işlemine başlamadan önce araç muhakkak temiz olmalıdır. Baskı aşamaları tamamlanan tasarımlarınızın montajları eğitimli ekiplerimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. “Kalite ile rekabet” düşüncesini benimseyerek, narekscup ekibi  olarak çalıştığımız ve hizmet ürettiğimiz firmalara yeni değerler katmayı hedef edindik.

Araç Yazı Kaplama Antalya – Uygulama Sonrası

Araç kaplama uygulaması bittikten sonra ilk hafta içerisinde aracın yıkatılmamasını folyonun maksimum yapışma seviyesine ulaşması için tavsiye etmiyoruz. Araç kaplamadan sonraki süreçlerde, aracınıza normal temizlik yöntemleri uygulayabilirsiniz.

Ancak aracın kaplamasının korunması için bazı noktalara dikkat edilmesi gerekir;

• Otomatik araba yıkama makinelerinde yıkatmayınız! Fırçalar folyoyu çizer.
• Aşındırıcı olmayan temizlik malzemeleri kullanılmalıdır.
• Alkol içeriği veya asidik seviyesi düşük olan temizlik ürünleri kullanılmalıdır.
• Güçlü çözücüler, solvent ve alkol içermeyen ürünler tercih edilmelidir.
• Maksimum su basıncı 80 bar maksimum sıcaklığıda 70 C olmalıdır.
• Basınclı suyun kaplamaya 90 derecelik açısı korunarak püskürtülmesi gerekmektedir.
• Basınçlı su kesinlikle doğrudan kaplamanın kenar kısımlarına tutulmamalıdır.

 

Araç Yazıları fiyatı için bizimle iletişime geçin. 0.242.338 03 06


 

Araç yazıları kurumsal veya bireysel olabilir. Aracınıza yaptırmak istediğiniz yazılar için bizimle iletişime geçerek araç yazı fiyatlarını öğrenebilirsiniz.