Başa Dön

ARAÇ GİYDİRME

 

ARAÇ GİYDİRMEARAÇ KAPLAMA

 • Araç kaplama, her türlü aracın, özel tasarlanmış görsel ile kaplanmasıdır. Firma reklamı, resim, renkli görseller şeklinde uygulamalar yapması mümkündür. Araç giydirme, araçların farklı kısımlarına yapılabilmektedir. Aracın tamamı kaplanabilmekte veya aracın sadece kapı kısımları kaplanabilmekte, talep edilen yerlere lokal kaplama yapılabilmektedir.
  Araç giydirme, kaliteli, malzeme kullanılarak hazırlanmış olan dijital baskınız, uygulama konusunda başarısız bir ekip tarafından uygulanması durumunda amacına ulaşamayacaktır. Ticari araç giydirme (şirket araçları giydirme) uygulamasının, kesinlikle bu işi iyi bilen firmalar tarafından yapılması gerekmektedir.

  Frigorifik kasa kaplamaları, Frigorifik kasa giydirme | insüle kuru yük kasaları kaplamaları, insüle kuru yük kasaları giydirme | et kasaları kaplama, et kasaları giydirme | et tır kutularını kaplama, et tır kutularını giydirme | dondurulmuş gıda kutularını kaplama, dondurulmuş gıda kutularını giydirme | kamyonet kasaları kaplama, kamyonet kasalarını giydirme | kamyon kasalarını kaplama, kamyon kasalarını giydirme gibi kısaca tüm ticari araçların kaplamalarını / giydirmelerini yapmaktayız.

  Seçim araçları demokrasi gereği siyasi partilerin özellikle seçim dönemlerinde yoğunluklu olarak başvurdukları bir yöntemdir.Araç giydirme uygulamasında propagandanın doğru şekilde yapılmasını sağlamak ve mesajın net şekilde verilmesi sağlamak şarttır ve bunu başarmak ancak ve ancak profesyonellerin işidir.

  İnsanların;
  %96’sı araçlar üzerindeki reklamları görüyor.
  %98’si gördükleri reklamdan etkileniyor.
  Markanız, güvenilir tüketicilerin yapılan araştırmalar araç grafiklerinin billboard’lardan %96 oranında daha etkili olduğunu ortaya koyuyor.

  Karbon fiber kaplama
  Son çıkan üst grup araçlarda veya her aracın full versiyonunda karşılaştığımız özellikle iç bölümlerde bulunan karbon kaplama malzemeleri taleplerin artması ve yaratıcı insanların çalışmaları sonrasında araçların dış bölümlerinde de kullanılmaya başlamıştır. Karbon görünümü veren oto karbon kaplama işlemleri, araçların ön motor kapağı, tavan, iç göğüslük, dış direkler, aynalar, panjur gibi birçok bölümde kullanılabilmektedir. İç bölümlerde daha çok mat karbon uygulamaları dış yüzeylerde ise parlak karbon uygulamaları tercih edilmektedir.
  Normal boya, mat düz kaplama çalışmaları dikey renk, karbon kaplama uygulamaları ise derinlik görünümü ile oldukça sıradışı bir görünüm sağlamaktadır. Mat kaplama uygulamalarında olduğu gibi hasar, çizilme, vb durumlarda sadece ilgili bölgenin onarımı ile eski görünüm sağlanabilmektedir.

  Cam tavan uygulama
  Panoramik tavan folyo ile aracınıza cam tavan görüntüsü verip aracınızda farklı bir değişiklik yapabilirsiniz. Uygulamalarda genellikle parlak siyah folyo kullanılmakla birlikte farklı renkli otomobillerde (örneğin kırmızı ve mavi tonları) beyaz folyo da oldukça iyi ve estetik sonuçlar ortaya koymaktadır.