Başa Dön

KÜP NOTLUK • BLOK NOTLUK TASARIM BASKI

 

Antalya Küp Notluk • Blok Notluk Nedir?

Tüm ofislerin vazgeçilmez ihtiyaçlarından biri olan küp notluk, blok notluk firmalar için eşsiz bir tanıtım materyalidir.
Firmazınız uzun süreli tanıtımı üstlenen müşterilerinizle aranızdaki bağı sağlamlaştıran ve iç yapraklarındaki firma bilgilerinizle daha geniş bir kitleye yayılmanızı sağlayan bir tanıtım ürünüdür.

Kaliteli, farklı cilt modelleriyle üretilen Küp Notluk • Blok Notluk, firmanıza ait logo, ürün resimleri, kullandığınız özel sloganlarınız kullanılarak hazırlanan sayfa tasarımlarını kullana bilirsiniz. Yazı yazmaya uygun kâğıt ve tasarımlara not almak, sizin için bir zevk olacak. Not kağıtları, sizlere günlük hayatta ve iş yaşamında kolaylık sağlayacak, ayrıca firmanızın ve ürünlerinizin reklamını uzun soluklu yapmanızı sağlayan araçlardandır.

Küp Notluk • Blok Notluk Kağıtları

Küp bloknotların dışını oluşturan kutuda amerikan bristol veya 350 gr. kuşe kağıt kullanılır. Küp blok notun sayfalarını oluşturan iç kısımda ise 80 - 90gr. 1.hamur kağıt kullanılır. müşteri isteğine göre daha kalın veya ince kağıt da kullanılabilir.

Küp Notluk • Blok Notluk Ebatları
Standart ölçüler kullanıldığı gibi isteğiniz doğrultusunda bu ölçülerden farklı ebatlarda da üretim yapabiliriz.

Küp Notluk • Blok Notluk Çeşitleri

Çeşitli ölçülerde üretildiği gibi özel şekillerde de üretilebilir. Maliyet konusunda uygun kalıplar kullanıldığı gibi farklı ve bağımsız üretimlerde yapabiliriz.

Antalya Küp Bloknot Baskı
Küp bloknotların dış kısımlarının renkli basılır fakat iç yapraklar genellikle tek renk basılır. İç yaprakların renkli olması halinde aşırı maliyet artışı olacaktır.
Küp bloknotların iç sayfalarında extra bir işlem yapılmaz. Dış kutuda ise daha şık ve göz alıcı görünmesi için varak yaldız, gofre, bölgesel lak gibi işlemler uygulayabiliriz

Küp Notluk • Blok Notluk elden ele hızlı dolaşımı, sürekli büroda göz önünde olması ve uygun maliyeti nedeniyle tercih edilen promosyon ürünleri arasında yer almaktadır. Ebatlar, baskı tipleri, ambalaj çeşitleri ve küp bloknotla ilgili detaylı bilgi için bizi arayın.