Başa Dön


CEPHE TABELASI FİYATLARI

Cephe kaplama işyerlerinin,binaların boş cepheleri, duvarları, tabela üstleri kapı üstleri reklam ile donatılmasıdır. Cephe tabelaları en sık kullanılan tabela çeşididir. Günümüzde farklı malzemeler ile birçok farklı uygulama örneği elde edilmiştir.

İşyerleri müşterileri ilk önce işyeri cephesi ile karşılaşır, Cephe kaplama reklam çalışmalarında önemli olan, baskı kalitesi olmakla beraber, seçilmiş olan reklam çalışmasının kalitesini ve etkisini belirleyecektir, ihtiyacınız olan her türlü cephe tabelasını tasarlıyor, üretiyor ve montajını gerçekleştiriyoruz.

Malzeme seçimi yapılırken kullanılacak alanın büyüklüğü, iklim koşulları, ışıklandırma gereksinimi, maliyet gibi unsurlar göz önünde bulundurulmalıdır.

Cephe tabelalarına bir kaç örnek vermemiz gerekirse;

PLEKSİ KUTU HARF KABARTMA CEPHE TABELASI
PASLANMAZ KUTU HARF CEPHE TABELASI
KOMPOZİT OYMA CEPHE TABELASI
IŞIKLI CEPHE TABELASI
IŞIKSIZ CEPHE TABELASI

Kısaca cephe tabelaları çeşitleri isteğe göre şekillenmektedir.

Bu seçenekler aynı zamanda yukarıda sayılan malzemelerin karma olarak kullanılması ile neredeyse sonsuz sayıda seçeneğe ulaşır. Cephe tabelalarından maksimum verim almak için mutlaka bir uzman ekibin keşif yapması gerekmektedir. Daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçin lütfen.