Go to Top

CEPLİ DOSYA | SUNUM DOSYASI | POLİÇE DOSYASI | KLASÖR

CEPLİ DOSYA | SUNUM DOSYASI | POLİÇE DOSYASI | KLASÖR


Dosyalar firmaların tanıtım dökümanlarını, tekliflerini, yazışmalarını, bültenlerini sunabilmek için kullanmış olduğu materyal olan dosyalar; Cepli Dosya, Sunum Dosyası, Poliçe Dosyası gibi adlandırılmaktadır. Antalya'da sunum dosyası tasarım ve baskı hizmetinin yanı sıra Klasör tasarım ve baskısıda firmamızda yapılmaktadır.

Cepli Dosya Çeşitleri Nelerdir?

Genel olarak cepli dosyalarda, parlak ya da mat kuşe kağıt kullanılmaktadır. Cepli dosya üretiminde kullanılan kuşe kağıtlar 250 ile 350 gr arası tercih edilmektedir. Bu kağıdın üzerine isteğe bağlı olarak parlak ya da mat selofon uygulaması yapılmaktadır. Yine aynı şekilde cepli dosya kapağındaki firma logosunun ya da belirli desenlerin üzerine sadece o bölgelerde parlaklık, matlık ya da pütürlü yüzey dokusu sağlamaya yarayan lokal lak uygulaması yapılmaktadır. İstenilen ebatlarda yapıştırmasız olarak tasarlanabilir.

Bir Cepli Dosyada Neler Olmalı, Neler Bulunmalıdır?

Cepli dosyalarda isteğe göre tek ya da iki sayfada birden cep bulunur. Bu ceplerde kartvizit ya da firma tanıtım CD’leri için özel alanlar ayrılmıştır. Böylelikle cepli dosyanın verildiği kişi kataloğunuzu inceledikten sonra firma yetkilinize ulaşım imkanı da bulacaktır.

 

Tek Yönlü Cepli Dosya Basımı Antalya

Tek Yönlü İçi Tek Renk Cepli Dosya Antalya

Kabartma Laklı Cepli Dosya Basımı Antalya

Parlak Selefonlu Cepli Dosya Basımı Antalya

Mat Selefonlu Cepli Dosya Basımı Antalya

Çift Yönlü Cepli Dosya Basımı Antalya

 

Sert Kapak Sıvama Klasör

Karton cepli dosyanın yetersiz kaldığı yerde imdadınıza baskılı klasörler yetişmektedir. Bir firmanın kurumsallığını %100 ifade etme kapasitesine sahiptir. Bu tür dosyaların ön ve arka yüzüne baskı yapılmaktadır. iç yüzeyine monte edilen mekanizma sayesinde belge, katalog ve benzeri belgelerinizi muhafaza altına almaktadır. İç mekanizması müşteri isteğine göre değişik yükseklikte yapılarak kağıt alma kapasitesi arttırılabilir. Bu tür klasörler genelde 2mm mukavva üzerine 170 veya 200 gr kuşe kağıt sıvama tekniği ile yapılsada, sizlerin isteğinize göre değişik mukavva kalınlığı ve özelliklerde baskısı yapılabilir.

Dosya Tasarım, Klasör Tasarım, baskı ve fiyat teklifi için bizimle iletişime geçin. 0.242.338 03 06

Sıvama Klasörün Kullanıldığı Yerler

  • İhale; Girmeyi düşündüğünüz bir ihalede istenilen tüm evrakları içerisine koyarak kurumsallığınızı rakiplerinizin bir adım önüne  taşıyabilirsiniz.
  • Fuarlar; Katıldığınız fuarda ziyaretçilerinize katalog, broşür ve ürün tanıtım evraklarınızı koyabilirsiniz.

Bu örnekler, onlarca kullanım alanlarından sadece birkaç tanesidir.

, , ,