Go to Top

POLİÇE DOSYASI

POLİÇE DOSYASI TASARIM BASKI ANTALYA


Dosyalar firmaların tanıtım dökümanlarını, tekliflerini, yazışmalarını, bültenlerini sunabilmek için kullanmış olduğu materyal olan dosyalar; Cepli Dosya, Sunum Dosyası, Poliçe Dosyası gibi adlandırılmaktadır. Antalya'da sunum dosyası tasarım ve baskı hizmetinin yanı sıra Klasör tasarım ve baskısıda firmamızda yapılmaktadır.

Poliçe Dosyası Çeşitleri Nelerdir?

Genel olarak Poliçe dosyalarında, parlak ya da mat kuşe kağıt kullanılmaktadır. Cepli dosya üretiminde kullanılan kuşe kağıtlar 250 ile 350 gr arası tercih edilmektedir. Bu kağıdın üzerine isteğe bağlı olarak parlak ya da mat selofon uygulaması yapılmaktadır. Yine aynı şekilde cepli dosya kapağındaki firma logosunun ya da belirli desenlerin üzerine sadece o bölgelerde parlaklık, matlık ya da pütürlü yüzey dokusu sağlamaya yarayan lokal lak uygulaması yapılmaktadır. İstenilen ebatlarda yapıştırmasız olarak tasarlanabilir.

Bir Poliçe Dosyasında Neler Olmalı, Neler Bulunmalıdır?

Poliçe Dosyalarında isteğe göre tek ya da iki sayfada birden cep bulunur. Bu ceplerde kartvizit ya da firma tanıtım CD’leri için özel alanlar ayrılmıştır. Böylelikle Poliçe dosyanın verildiği kişi kataloğunuzu inceledikten sonra firma yetkilinize ulaşım imkanı da bulacaktır.

 

, , ,