Go to Top

DİREKLİ TABELA

DİREKLİ TABELA ÇEŞİTLERİ ANTALYA

DİREK TOTEM TABELA


Direk tabela fiyatları için standart fiyat söylenmesi imkansızdır. Yaptırılacak olan Direk Totem Tabelanın hangi materyalden istenildiği yani; Germe Vinil Direk Tabela, Kompozit Oyma Direk Totem Tabela, Kutu Harfli Totem Tabela, Işıklı Direkli Tabela, Işıksız Direk Totem Tabela gibi çeşitlendirilebilir. Öncelikle nasıl bir direk tabela yaptırmak istediğinizi belirlemeniz ve ölçülerini netleştirmeniz gerekmektedir.

Direk Demir Tabela Totem için şirketinize/firmanıza özel fiyat teklifi hazırlanarak sizlere Direk Totem Tabela fiyat teklifi ulaştırılacaktır..

DİREKLİ TABELA FİYATLARI

Direkli Totem tabelalar çok gösterişli ve büyük tabela çeşitlerini kapsar. Açık alanlarda, şehirlerarası yollarda, cadde kenarlarında, uzaktan görülebilecek yerlerde tercih edilirler. Petrol istasyon tabelaları bunlara en iyi örnek teşkil eder.

Direk Totem tabelalarda diğer alın tabelaları gibi kendi içinde ışıksız direk tabela ve ışıklı direk totem tabela olarak iki kısma ayrılmaktadır.

Ayaklı Işıklı Tabela

Işıklı Direk Totem Tabelalarda kullanılan boruların içinde, bir insanın rahatlıkla hareket edebileceğini düşünürseniz, bir totem tabelanın ne kadar büyük olduğunu anlayabilirsiniz. Günümüzde tabelacılar ve müşterileri arasında çok küçük ebatlarda yapılan yol ve kaldırım kenarı tabela çalışmalarına totem dense de, bu çok doğru bir isimlendirme değildir.

Direkli Tabela Çeşitleri

Tek Direkli Totemler, Çift Ayak Direkli Totemler, Likit Totemler gibi bazı isimler verebiliriz. Bunlardan likit totem ismini verdiğimiz tabela çalışmaları, genel olarak, yerden yukarıya tek gövde üzerinde yükselen, hepsi olmasa da, bir kısmı ışıklandırılan tabelalardır.
Totem tabelaların avantajı, yüksekliği ve yola yakın konumlandırılması sebebiyle uzak mesafedenden görülebilmesidir.

Demir Tabela Fiyatları

Demir Tabela Fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sizin belirleyecek olduğunuz Demir Direk Tabela en ve boyu üzerinden fiyat teklifiniz hazırlanarak size sunulacaktır.

Reklam Direk Tabela fiyat teklifi için bizimle iletişime geçin. 0.242.338 03 06


Reklam Direk Tabelaları

Direk Tabelaları yaptıracak firmaların dikkat etmesi gerekenler:

• Direk Tabelalarını konumlandıracak yeri doğru seçmek,
• Direk Tabelasının konumlanacağı yere göre Demir Direk zunluğu, büyüklüğü ve küçüklüğü daha iyi belirlenip, imalatı o ölçülere uygun yapılmalıdır.
• Direk Tabelaların montaj edileceği yerin beton dökülerek güçlendirilmesi gereklidir.
• Direk Tabela Totemin rüzgar ve fırtınalı havalarda yıkılmaması için iskeletinde dayanıklı ve yeterli malzeme kullanılması gerekmektedir.


bunlarda İlginizi Çekebilir!