Go to Top

TOTEM TABELA TASARIM ÜRETİM MONTAJ ANTALYA

TOTEM TABELA ANTALYA

TOTEM TABELA FİYATLARI


Totem tabela fiyatları için standart fiyat söylenmesi imkansızdır. Yaptırılacak olan Totem Tabelanın hangi materyalden istenildiği yani; Germe Vinil Totem Tabela, Kompozit Oyma Totem Tabela, Kutu Harfli Totem Tabela, Işıklı Totem Tabela, Işıksız Totem Tabela gibi çeşitlendirilebilir. Öncelikle nasıl bir Direkli Totem Tabela yaptırmak istediğinizi belirlemeniz ve ölçülerini netleştirmeniz gerekmektedir.

Totem tabela için şirketinize/firmanıza özel fiyat teklifi hazırlanarak sizlere totem tabela fiyat teklifi ulaştırılacaktır..

TOTEM TABELA | PİLON TABELA

Totem tabelalar çok gösterişli ve büyük tabela çeşitlerini kapsar. Açık alanlarda, şehirlerarası yollarda, cadde kenarlarında, uzaktan görülebilecek yerlerde tercih edilirler. Petrol istasyon tabelaları bunlara en iyi örnek teşkil eder.

Totem tabelalarda diğer alın tabelaları gibi kendi içinde ışıksız ve ışıklı totem tabela olarak iki kısma ayrılmaktadır.

Işıklı totem tabelalarda kullanılan boruların içinde, bir insanın rahatlıkla hareket edebileceğini düşünürseniz, bir totem tabelanın ne kadar büyük olduğunu anlayabilirsiniz. Günümüzde tabelacılar ve müşterileri arasında çok küçük ebatlarda yapılan yol ve kaldırım kenarı tabela çalışmalarına totem dense de, bu çok doğru bir isimlendirme değildir.

Totemleri kendi içerisinde birkaç isimle isimlendirmek gerekirse; Tek Gövdeli Totemler, Çift Gövdeli Totemler, Likit Totemler gibi bazı isimler verebiliriz. Bunlardan likit totem ismini verdiğimiz tabela çalışmaları, genel olarak, yerden yukarıya tek gövde üzerinde yükselen, hepsi olmasa da, bir kısmı ışıklandırılan tabelalardır.
Totem tabelaların avantajı, yüksekliği ve yola yakın konumlandırılması sebebiyle uzak mesafedenden görülebilmesidir.

Totem tabela yaptıracak firmaların dikkat etmesi gerekenler:

• Totem tabelayı konumlandıracak yeri doğru seçmek,
• Totemin konumlanacağı yere göre totemin uzunluğu, büyüklüğü ve küçüklüğü daha iyi belirlenip, imalatı o ölçülere uygun yapılmalıdır.
• Totem tabela'nın montaj edileceği yerin beton dökülerek güçlendirilmesi gereklidir.
• Totemin rüzgar ve fırtınalı havalarda yıkılmaması için iskeletinde dayanıklı ve yeterli malzeme kullanılması gerekmektedir.

PYLON TABELALAR

Yol kenarlarında kurumsal firma önlerinde benzinliklerde sıkca rastladığınız mobilyalı reklam tabelası,özelliği istenildiğinde yazıların değişebilir olması ve görüntü zenginliğine bakılarak tercih sebebi olarak değerlendirilir. Üzerinde şirket amblemi, şirket adı veya ürün resimleri sergilenen ışıklı pilon ve ışıksız pilon şeklinde üretilebilen çalışmalardır.

Pilon Tabelalar genellikle işyerleri önüne yapılan firmayı tanıtıcı bir şekilde tasarlanan ve zeminle bütünleşen bir tabela sistemidir. Firma önlerinde dikilen totemler kadar Pilon tabelalar da dikkat çekicidir. Özellikle tasarım ve kullanılan malzemeler yönünden yeni nesil bir tabela sistemi diyebiliriz. Günümüzde artık devasa totemler yerine sektörde yerini belirleyen firmalar bu tarz tabela sistemleri ile firmalarını en güzel şekilde yansıtmaktadır. Firmanın eğer totem dikilecek kadar geniş bir alanı yoksa Pilon Tabelaları tercih etmektedir.

Totem Tabela fiyat teklifi için bizimle iletişime geçin. 0.242.338 03 06

Pilon Tabelaların tercih edilme nedenleri;

• Pilon Tabela tasarımı ve aşırı olmayan ölçüleri ile çevrede şık bir şekilde durması.
• Pilon Tabelanın kurulumunun kolay olması.
• Pilon Tabela montajının kolay olması.
• Pilon Tabelanın fazla yer kaplamaması.
• Pilon Tabela firmanın imajını rahatça yansıtması.

 

bunlarda İlginizi Çekebilir!