Go to Top

ONE WAY VİSİON (DELİKLİ FOLYO) ÜRETİM MONTAJ ANTALYA

ONE WAY VİSİON (DELİKLİ fOLYO)

One Way Vision (Delikli Folyo), binaların cam yüzeylerine yapılan reklam uygulamasıdır.

One Way Vision (Delikli Folyo) terimi halk arasında Delikli Folyo olarakta kullanılır. Cephe Giydirme; One Way Vision (Delikli Folyo) diye isimlendirilen yapışkanlı PVC ile yapılır. Bu yapışkanlı PVC One Way Vision (Delikli Folyo)’un kalınlığı 0.15 – 0.2mm. aralığındadır.

 

One Way Vision (Delikli Folyo) delikli olmasının sebebi camın içinden bakıldığında dışarıyı sanki sticker yokmuş gibi görünmesidir. Bu işlem profesyonel One Way Vision (Delikli Folyo) ustaları tarafından yapılmalıdır. One way visionhizmetinin kullanım alanı hayli geniş olmak ile birlikte, cam yüzeye sahip olan hemen her mekana uygulanabilmektedir.

Malzemenin baskı yapılacak kısmı beyaz renkli olup yapışkanlı kısmı ise siyah renk taşır. Bu malzemenin içe bakan tarafının siyah olmasının nedeni binaların cam yüzeylerine yapıştırıldığında içeriden bakıldığında reklamı görmek yerine camın esas rengi olan siyahın hissi varmış gibi yapmaktır. Camın rengi genel olarak siyah diye bilinir ve camın üzerine bir baskı uygulandığında daha belirgin olması için hep açık renkler kullanılır.

One Way Vision Dijital Baskı Tasarım, üretim ve fiyat teklifi için bizimle iletişime geçin. 0.242.338 03 06


 

Son teknoloji dijital baskı makinelerinde üretilen Antalya one way vision baskı fiyatları hakkında bilgi almak için sitemizde yer alan iletişim kanallarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

 

 


bunlarda İlginizi Çekebilir!