Go to Top

eczane tabela ÜRETİM MONTAJ ANTALYA

YENİ ECZANE TABELASI FİYATLARI ANTALYA

YENİ ECZANE TABELASI


Yeni eczane tabelaları tek tip programı 2014 senesinde yürürlüğe girmiş olduğu halde resmi gazetede yayınlansa da bugün tam anlamıyla geçiş sağlanması mecburi duruma getirilmiştir.

Eczanelerin daha kurumsal, basit bulunabilir ve başka kurum ve firmalardan ayırt edilebilir olmasını gerçekleştiren kırmızı ve beyaz renklerle yapılan tabela modeline eczane tabelası olarak tanımlanmaktadır.

Yeni Eczane tabelaları zeminleri kompozit olmak kaydı ile eczane harfleri vakum yapılması ideal görülmüştür.
Yeni devrede uygulanması mecburi bir başka konuysa tabelaların ışıksız olmasıdır. Sadece “ECZANE” makalesı ışıklandırılıp başka kalan yerler ışıksız olması mecburi tutulmuştur. Yeni uygulanacak yönetmelik ile haksız rekabetin ortadan kaldırılması planlanmıştır.
Eczane tabelası fiyatları eczanelerin cepheleri ve yapılacak tabelanın genişlik ve uzunluk ölçüleri ile hesaplanıp menfaatilmaktadır.

Tabela fiyatı hesaplamaları yapılırken yalnızca eczane tabelasına özgü olan standartlar göz önünde bulundurularak fiyatlar hesaplanır.

Eczane Tabelası Tasarım, üretim ve fiyat teklifi için bizimle iletişime geçin. 0.242.338 03 06Yalnız “Eczane” kelimesi istenirse ışıklandırılacaktır. Hem de yapılması mecburi bir başka konuysa tabelada kullanılacak standart “ECZANE” harflerinin kırmızı pleksi vakumlu kübik harflerden yapılmasıdır.

 


bunlarda İlginizi Çekebilir!