Go to Top

IŞIKSIZ TABELA TASARIM ÜRETİM MONTAJ ANTALYA

IŞIKSIZ TABELA FİYATLARI ANTALYA

IŞIKSIZ TABELA


Işıksız tabela herhangi bir aydınlatma kullanmadan hazırlanan tabela çeşididir. Işıksız tabela her türlü ortamda tabelanın görülmesine ihtiyaç duyulmaması halinde iyi bir seçim olarak görünmekte ve maliyet olarak ışıklı tabelaya göre daha uygundur.

 

Tabela bir işletme için sessiz satış elemanı olarak hizmet verir. Tabelanın tasarımı işyeri için çok önemlidir çünkü; işyerine dikkat çekmek ve aynı sokaktaki diğer iş yerleri arasında farkedilmek iyi bir tabela tasarımı ile olur. Dijital baskı ile vinil germe yapılarak hazırlanan ışıksız tabelalar en çok tercih edilen tabelalar arasında yer almaktadır.

Işıksız tabela üretimi isteğe göre; Işıksız Vinil Germe Tabela, Işıksız Kutu Harf Tabela, Alükor Kesim Harf Tabela, Işıksız Alüminyum Tabela, Işıksız Pleksi Tabela gibi ürünler ile çeşitlendirilebilir. Işıksız Tabela İmalatımızda dış mekana uygun baskı ve ürünler kullanılarak üretim gerçekleştirilir.

Işıksız Tabela fiyat teklifi için bizimle iletişime geçin. 0.242.338 03 06


 

Işıksız tabelalarda firma bilgilerinin yanı sıra görsel kullanımı müşteri tercihine göre şekillenir. Işıksız tabelaların her alanda kullanımı mümkündür. Işıksız Cephe Tabelası, Işıksız Totem Tabela, Işıksız Yön Tabelası, Işıksız İç Mekan Tabela, İnşaat Tabelası gibi ihtiyaç duyulan her noktadaki tabelalar için üretim yapılabilir.

 

bunlarda İlginizi Çekebilir!