Go to Top

İNŞAAT TABELASI TASARIM ÜRETİM MONTAJ ANTALYA

İNŞAAT ŞANTİYE TABELASI FİYATLARI ANTALYA

İNŞAAT TABELASI


Şantiye ve İnşaat tabelaları, ihtiyaca özel "Dijital Baskı" veya "Folyo Kesim" ile metal, vinil, kompozit gibi zeminler hazırlanarak yapılmaktadır. Şantiye ve İnşaat tabelalarında yapılan alan ile ilgili bilgilerin yanı sıra görselde eklenebilmektedir. Hazırlanan inşaat tabelalarında; gerçekleştirilecek inşaat ile alakalı proje detayları başta olmak üzere gerekli olan bilgilerin tamamını üzerinde barındırmaktadır. Böylece bölgede yapılmakta olan inşaat konusunda bilgiler insanlara sunulmaktadır.

İİnşaat tabelelarında istenilen ebat doğrultusunda tek ayaklı veya çift ayaklı olarak üretim gerçekleştirilebilinir.

inşaat tabelalarının yanı sıra sıklıkla kullanılan saha çevresi kapatma için yapılan hem koruyucu özelliği hemde reklam özelliği olan tabelalarda atölyemizde üretimi yapılıp uzman ekibimiz tarafından montajlanmaktadır.
Can güvenliği itibar ve reklamınızın yapılması açısından inşaat tabelaları inşaat sektörünün olmazsa olmazı olarak her geçen gün yaygınlaşan bir alandır.

şantiyelerde kullanılan bir diğer önemli ve zorunlu olan şantiye güvenlik levhalarıda atölyemizde ihtiyaca özel olarak hazırlanmaktadır.

Kısaca can güvenliği, itibar ve reklamınızın yapılması açısından inşaat tabelaları inşaat sektörünün olmazsa olmazı olarak her geçen gün yaygınlaşan bir alandır.

.

İnşaat Tabelası / Şantiye Tabelası Tasarım, üretim ve fiyat teklifi için bizimle iletişime geçin. 0.242.338 03 06


İnşaat ve şantiyelerde kullanılan tabela çeşitleri;
• Arazi tabelası  
• Şantiye bilgi panosu
• İnşaat bilgi tabelası
• Ayaklı uyarı tabelası
• Yol tabelası
• Site daire giriş ve kapı üstü tabelalar
• Bina duvarı üzeri tabela

 

 

bunlarda İlginizi Çekebilir!