Go to Top

YÖNLENDİRME LEVHA TASARIM ÜRETİM MONTAJ ANTALYA

YÖNLENDİRME LEVHALARI • YÖNLENDİRME TABELALARI ANTALYA

YÖNLENDİRME LEVHA VE TABELALARI

Yönlendirme levha ve tabelaları, karmaşık düzenlerini kolay hale getiren araçlardır. Sokaklardan tutun apartmanlara, şehir içi- şehir dışı yollara karmaşık bina içlerine kadar birçok mekânda hemen her zaman karşımıza çıkan kullanımı oldukça yaygın levha ve tabela çeşitlerindendir.
Yönlendirme tabelaları örnek verecek olursak pusula görevi görmektedir ve insanların doğru şekilde yönlenmesini sağlamaktadırlar. Binaya girmeden girdikten sonra veya kapı üzerlerine gerekli yazıların yazılmasıyla oluşturulan tabelalardır.

 

Yönledirme reklamları; Dış mekan ve iç mekan uygulamaları olarak iki çeşittir.

Dış mekan yönlendirme levha reklamları; Reklamı yapılacak olan yerin bulunduğu sokak veya cadde başlarında bulunacağı gibi sanayi merkezleri, alışveriş merkezleri girişlerinde kullanılır. Amaç göz mesafesi olup, hedeflenen yerin kolay şekilde varılmasını sağlamaktır.

İç mekan yönlendirme levha reklamları; Amaç iş yerinin daha düzenli ve ulaşılır olmasını sağlamaktır. Ofis,plaza,iş merkezi ortamlarında, yabancıların aradıkları kısmı rahatça bulabilmeleri için İç Mekan Yönlendirme reklamları kullanılır.

Yönlendirme Levha ve Yönlendirme Tabelaları Tasarım, üretim ve fiyat teklifi için bizimle iletişime geçin. 0.242.338 03 06


 

Yönlendirme levha ve tabelalarında kullanılan malzemeler müşteri isteğine göre şekillenmektedir. Bu noktada seçim müşterinin amacı doğrultusunda mekân özellikleri göz önünde bulundurularak yapılmaktadır.


 

 

bunlarda İlginizi Çekebilir!