Başa Dön

IŞIKSIZ TABELA TASARIM ÜRETİM

IŞIKSIZ TABELA ANTALYA | REKLAM TABELALARI ANTALYA

Işıksız tabela herhangi bir aydınlatma kullanmadan hazırlanan tabela çeşididir. Işıksız tabela her türlü ortamda tabelanın görülmesine ihtiyaç duyulmaması halinde iyi bir seçim olarak görünmekte ve maliyet olarak ışıklı tabelaya göre daha uygundur.

Tabela bir işletme için sessiz satış elemanı olarak hizmet verir. Tabelanın tasarımı işyeri için çok önemlidir çünkü; işyerine dikkat çekmek ve aynı sokaktaki diğer iş yerleri arasında farkedilmek iyi bir tabela tasarımı ile olur. Dijital baskı ile vinil germe yapılarak hazırlanan ışıksız tabelalar en çok tercih edilen tabelalar arasında yer almaktadır.

Işıksız tabela üretimi isteğe göre; vinil germe, kutu harf, alükor kesim harf, pleksi tabela gibi ürünler ile çeşitlendirilebilir. Tabela imalatımızda dış mekana uygun baskı ve ürünler kullanılarak üretim gerçekleştirilir.

Tabelada firma bilgilerinin yanı sıra görsel kullanımı müşteri tercihine göre şekillenir. Işıksız tabelalar ile cephe tabelası, çatı tabelası, yön levhası, inşaat tabelası yani kısaca ihtiyaç duyulan her noktadaki tabelalar için üretim yapılabilir.

Işıksız tabela, reklam tabelalarının üretimi ve fiyat teklifi almak için bize ulaşın. 0.242.338 03 06 | 0.532.310 00 06