Başa Dön
Fresh & Clean
Ne kadar etkileyici siteniz olursa olsun, hedef kitlenize ulaşamıyorsanız, arama motorlarında bulunamıyorsanız, sitenizin anlamı kalmaz. işimiz işinizi hızlandırmak!

Easy To Customize

Analiz süreci tamamlanmış anahtar kelimelerle optimizasyonu hazırlanmış web siteleri, anahtar kelimelerin rekabet gücüne paralel olarak arama motorlarında üst sırala yükseliyor. Arama motorlarında işinizle alakalı çeşitli anahtar kelimelerde üst sıralarda yer almanız mümkün..

Responsive Design

Yeni kitlelere ulaşmanın, hiç ummadığınız şehirlere, ilçelere, mecralara ulaşmanın en temel yoludur seo hizmeti. Eski dönemlerde pazarlamacılara yaptırdığınız işleri şimdi masa başında kendiniz takip edebiliyorsunuz. Müşterilerinizle direkt siz muhatap oluyorsunuz. Tüm bunları acaba hangi işletme sahibi, hangi patron istemez ki? İşte seo danışmanlığı yapılmış bir web sitesinin önemi, etki düzeyi bu kadar net.

  • seo (Search Engine Optimization) ANTALYA

  • SEO (Search Engine Optimization) yani arama motoru optimizasyonu, bir web siteye yapılacak teknik düzenlemeler ile arama motoru sonuçlarında sitenin görünürlüğünün ve bulunabilirliğinin arttırılmasını sağlayan bir süreçtir. Yani Google ve diğer arama motoru sonuçlarında bir web sitenin üst sıralarda yer alması için yapılan optimizasyon işlemleridir.
  • SEO, anahtar kelime optimizasyonunun yanı sıra; yerel, görsel, video, akademik, haber ve benzer arama motorlarını hedefleyen bir çok farklı amaca yönelik yapılabilir. Bir internet pazarlama şekli olan SEO hizmetinde; arama motorunun nasıl çalıştığını, insanların ne aradığını, arama terimleri ile anahtar kelimelerin neler olduğunu ve hedef kitlenin hangi arama motorunu kullanacağını düşünülerek site içi ve site dışı düzenlemeler yapılır.
  • Arama Motoru Optimizasyonu AMO (SEO) ile hiçbir reklam harcaması yapmadan, Google üzerinden potansiyel müşterilerinize ulaşabileceksiniz.

    İnternet üzerinde görünür olmak bir web sitesini hayatta tutan en önemli etmendir. SEO hizmeti ile hedefi siz belirliyor, biz sitenizi hedeflediğiniz kelimede Google'da yükseltiyoruz.

    Uyguladığımız işlemler sonucunda google arama motoru için sitenizin okunabilirliğini artırıyor ve indekslenme sürecine ivme katıyoruz. Arama motoru uyumlu web tasarımları, kelime bazlı içerik düzenlemeleri, site içerik mimarisi hazırlama / düzenleme, menü yapılandırma, LSI ile içerik modelleme, robots.txt ve site haritası hazırlamak başta olmak üzere konusunda uzman ekibimiz tarafından hem sunucu taraflı, hem yazılım taraflı iyileştirme ve geliştirme çalışmaları yapıyoruz.