Başa Dön
Fresh & Clean

HTML5 sadeliği

Son yıllarda yapılan bir araştırmaya göre sitelerin yaklaşık %34'ünün HTML5'e dönüştürüldüğü kanıtlanmıştır. HTML5 etiketleri ile sayfa hiyerarşisini daha düzenli ve daha az kod kullanarak yazmamıza yardımcı oluyor. Bu sayede güncel tarayıcılarda stabil bir şekilde çalışmaktadır.

Easy To Customize

CSS3 kolaylığı

CSS3 sayesinde web uygulamalarınız ve siteleriniz daha çekici ve şık olabilecek. CSS3 ile websitelerinizin çözünürlüğünü otomatik olarak ayarlayabileceği Web 3.0 olarak adlandırılan duyarlı websiteleri tasarlamamız artık mümkün. Güncel tarayıcıların tümü web dünyasına CSS3'ün getirdiği yenilikleri desteklemektedir. Ayrıca web sitelerinin daha efektif çalışmalarını sağlar

Responsive Design

Esnek ve Uyum

Responsive web tasarımı tekniği ile mobil veya tablet uyumlu arayüzlere sahip web siteleri ile en iyi görüntü ve kullanici deneyimini sağlarken standart bir çözünürlüğe ihtiyaç duymadan internete erişimi olan tüm cihazlara kendini uyarlayarak kolay kullanım deneyimi sağlayabilirsiniz.

 • WEB TASARIM ANTALYA

 • Web Tasarımı sitenizin profesyonel, kurumsal ve güncel olabilmesi için yapılan çalışmaların tümünü kapsamaktadır.Burada olduğunuza göre büyük olasılıkla bir web sitesine ihtiyacınız var ya da web sitenizden memnun değilsiniz?
 • Belki daha önce birtakım kişilere ya da firmalara web sitenizi yaptırdınız, fakat ufacık bir değişiklik ihtiyacınızda bile o kişiye ulaşamadınız. En sık rastlanan sorun budur.
  Bu sorunlarla bir daha karşılaşmamak için doğru adrestesiniz.

  Daha önce bu sorunlarla karşılaşan bir çok firma şuan mutlu müşterilerimiz arasında yer alıyor. Sizde onların arasında yer almak istemez misiniz? Bizi arayın web sitenizi nasıl yapılandırabileceğimizle ilgili size öneriler sunalım.
 • Ya da daha önce bir web siteniz olmadı, ama artık yaptırmanız gerektiğini düşünüyorsunuz. Yani bir dönüm noktasındasınız. Web sitenizle birlikte hayatınızda bir çok değişiklik olacağını bilmelisiniz. İnternet üzerinden yeni müşteriler kazanacaksınız, telefonlarınız artık daha fazla çalacak! Üstelik tüm bu çalışmalarda yanınızda profesyonel bir ekip olacak. Özgün, kurumsal ve profesyonel bir web sitesi sahibi olmak için bizi arayabilirsiniz.
 • Web sitesi tasarım işi "Bizim bir tanıdık var, bizim bilgisayarcı arkadaş da web işi yapıyordu, yok tanıdığın oğlu var" ile olmaz.
 • Elbette sitenizin güzel görünmesini şık ve modern bir tasarım yapılmasını istiyorsunuz ancak bu istekleriniz için iyi bir web tasarımcının zekasınada ihtiyacınız olduğunu unutmayın... Profesyonel tasarım hizmeti tanıdıkla, arkadaşla, eşle dostla olmaz. İyi biz hizmet almak isterseniz bizimle tanışabilirsiniz. Çünkü; biz bir web tasarım şirketinden çok daha fazlasıyız. Sizide bekleriz!

WEB HAKKINDA

DOMAIN (ALAN ADI TESCİLİ)

Alan Adları (Domain), ulaşmak istediğiniz bilginin hangi bilgisayar üzerinde saklı olduğunu saptamak için kullanılırlar. Gözatıcıya ulaşılmak istenilen sayfanın adresi girildiğinde, sayfanın bulunduğu bilgisayarla iletişime geçilir.

Bilgisayarlar arası haberleşme sonucu, sayfaya kullanıcıya ulaştırılır. Alan Adlarında sitenin adı ve sitenin hangi tür kuruma ait olduğunu gösteren kısım değişir. En Sık Kullanılan Alan Adları .com.tr Türkiye de hizmet veren Ticari organizasyona ait olduğunu gösterir. .com Ticari organizasyona ait olduğunu gösterir. .net Internet'le ilgili kurumalar .org Ticari olmayan organizasyonlar. .info Bilgi vermek amacı ile kullanılır.

Alan adlarında harfler ve rakamlar haricinde sadece "-" karakteri kullanımına izin vardır. Bunlar haricinde başka hiçbir karakter kullanılamaz. Son dönemlerde Türkçe karakterli alan adları kullanımına da izin verilmiştir. Ayrıca bu gelişmelere paralel olarak web tarayıcıları da Türkçe karakterli alan adlarını çalıştırabilir hale gelmiştir

Domain (Alan Adı Tescil) sahibi değilseniz biz size yardımcı oluruz.

HOSTING (ALAN BULUNDURMA)

Web siteniz tamamlanıp internette sunuma hazır olduğunda, bu siteyi bir sunucuya yani server'a aktarmanız gerekmektedir. Sunucular internete 24 saat bağlı bir şekilde yayın yaparlar. Sitenize girmek isteyen kişi adres çubuğuna sizin alan adınızı yazdığında sunucuya bağlanır ve sunucu üzerinden bilgilerinize erişir. Böylece isteyen herkes bilgilerinize istedikleri zaman erişebileceklerdir. Tabi ki kendi bilgilerinizi kendi bilgisayarlarınız üzerinde de görebilirsiniz. Böyle bir durumda internete bağlanmanıza da gerek yoktur. Ama sitenize herkesin her zaman erişmesini istiyorsanız sitenizi bir sunucuda barındırmanız gerekmektedir.

Biz bu hizmete hosting adını veriyoruz. Kendi sunumunu yapmak ve bunu devam ettirmek her firmaya ekstra maliyetler anlamına gelmektedir. Aşırı maliyetlerden dolayı bugün birçok firma bu hizmetleri çok daha ekonomik ve zahmetsiz olarak bu hizmeti veren kurumlardan almaktadır. Böylece zamandan ve paradan büyük ölçüde tasarruf etmektedirler. Ayrıca sizin adınıza hosting işlemlerini de biz yapıyoruz.

E-MAILING TASARIMI

Düz metin ve ekte resim dosyası olarak gönderdiğiniz e-mailleri artık html olarak grafik dizaynlı olarak hazırlayıp gönderebilirsiniz. E-mail ve internetin daha çok kullanılması ile html e-mailler etkili bir pazarlama stratejisi haline geldi. E-mailing firmanızın prestijini arttırmak ile birlikte kurumsalınızı güçlendirir. E-mailing tasarımları hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz bizi arayın...

BANNER

Web sitelerinin içine yerleştirilen reklam panolarıdır. Bu sizin web sitenizden ayrı birşeydir. Sizin web sitenizin dışında, fakat sizin ilgi duydugunuz bir müşteri kitlesi veya izleyicisi bulunan bir başkasının web sitesine ücret karşılığı sizin reklam panonuz yerleşriliyor. Böylece o siteye girenler sizin reklamınızı izlemiş oluyor. ilgi duyan kişi reklam panonuzu tıkladığında ekranda sizin web siteniz açılıyor.

CSS

Css internet sayfalarının görünümünü değiştiren bir tanım dosyasıdır. CSS kendine has kuralları olan bir tanım dilidir denilebilir. CSS Sayfa içersindeki her bir elemana ait farklı özellik atamayı sağlar. HTML ilk üretildiğinde yazı rengi ve boyu gibi özellikleri tag´lar ile tanımlayacağı düşünülmedi. ilk Html sürümünde aşağıdaki gibi temel taglar kullanıldı. Daha sonra html 3.2 sürümüyle taglar sunulduğundarenk ve yazı boyu gibi alt özellikler gelişmeye başladı

İŞLEM SÜRECİ

 • Firma Analiz

  Web sitesinin amacını, içeriğini ve kullanıcı profilini belirleyerek ihtiyaçlarınızı tespit ediyoruz. Firmanız hakkında genel bilgi alıyoruz ve basılmış kaynak, görüntülü materyallerinizi inceliyoruz.

  Web Sitesi Tasarımı

  Firmanız hakkında bütün bilgileri detaylandırdıktan sonra beklentilerinize uygun ön tasarım çalışmasını yapıyoruz.
  İnternetten sitenize giren potansiyel müşterileriniz için ilk izlenim çok önemlidir ve aradığını zorlanmadan bulabilmedir. Bu yüzden sadelik ve ulaşılabilirlik bizim için olmazsa olmaz özelliklerden birkaçıdır.


  Web Sitesi Yazılımı

  Sitenin altyapısını oluşturan, tasarımın kodlarla buluştuğu yazılım kısmı web yazılımcı uygulamacılarımız tarafından tamamlanır.

  Web Sitesi Kontrol Testleri

  Web siteniz yayına verilmeden önce kontrol testleri yapılır. Testlerde ortaya çıkan hatalar düzeltilir.
  Bütün tarayıcılarda sorunsuz çalışması sağlanır.

  Web Sitesi Yayınlama

  Siteniz yayın yapılacak alana taşınır ve firmanızın alan adında yayına verilir. Sitenize kurduğumuz Google Analytics yapısıyla anlık ve günlük olarak ziyaretçi istatistiklerinize erişebilirsiniz. Seo hizmeti alan müşterilerimiz içindir.

  Web Sitesi Güncelleme

  Siteniz hazırlanıp yayına sunulduktan sonra geliştirme, güncelleme ve teknik konularda düzenli hizmetler ile her zaman yanınızdayız.