Başa Dön

AMBALAJ TASARIMI ANTALYA

AMBALAJ TASARIM AJANSLARI ANTALYA

AMBLAJ TASARIMI


Ambalaj içinde bulunan malzeme ya da ürünü koruyan, ürünü temiz ve güvenilir şekilde saklayıp, depolanmasını ve tüketiciye ulaştırılmasını sağlayan malzemedir. Ambalaj ürünü saklar, sarar ve tasarımı ile ürünün satılmasına destek sağlar. Modern satış tekniklerinde ambalajın tasarımı tüketicinin dikkatini çekmesini sağlamakta, ve ürün alım sürecinde tüketicinin kararını etkilemektedir. Bu nedenle ambalaj sadece ürünün zarar görmesinde değil satılmasında da oldukça önemli bir faktördür.

 

Ambalajlama, dağıtım, saklanma, satış ve kullanımında ürünün korunması ve barındırılmasında kullanılan bilim, sanat ve teknolojilerin tamamıdır. Ambalajlama aynı zamanda ürünün tasarımı, denenmesi ve üretimi süreçlerinde de kullanılmaktadır. Ambalaj etiketleme ise ambalajın üstünde ya da ambalajdan ayrı ancak ambalaj ile ilintili yazılı, elektronik ve grafik yöntemlerin tamamıdır. Ambalajlama ürünün taşınması, saklanması, satışı ve son kullanımı için ürünün hazırlanmasındaki koordineli sistem olarak açıklanabilir. Ambalajlama saklar, korur, taşır, bilgilendirir ve satar. Ambalaj devlet, iş, bilgilendirme, sanayi ve kişisel kullanımda hayatımızın her zaman içindedir. İnsanlar bir ürün alırken aslında ilk olarak ambalajını satın alırlar. Antalyada ambalaj tasarım hizmetide veren ajansımız; pazar, hedef kitle, beklentiler, rakipler gibi pek çok unsuru araştırarak projeyi başlatır. Ürünü saran, saklayan, stoklayan, koruyan, taşıyan, tanıtan, satılmasına yardımcı olan, pazar ve hedef kitlesine uygun, etkili ve işlevsel ambalaj formları oluşturuyor ve malzeme materyallerini belirliyoruz. Var olan düzeneğe uyum sağlayarak, üretim parkurunuzu ve ambalaj paketleme makinalarının özeliklerini inceliyor gerekli teknik çizimlerini hazırlıyoruz. Ambalaj, bir çok ürün için vazgeçilmezdir. Bu nedenle ürünün satılabilmesi için ambalaj tasarımına dikkat edilmelidir.

 

ANTALYA'da Ambalaj tasarımı mı yaptırmak istiyorsunuz? Bizimle iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz. 0.242.338 03 06

 

• Hedef kitleye uygun tasarım yapılmasına,
• Renklerin doğru kullanılmasına,
• Gözü yormamasına,
• İlk görüşte ürünü tanımlayan bir tasarım olmasına kesinlikle dikkat ederiz.