Go to Top

AFİŞ TASARIM BASKI ANTALYA

ETİKET TASARIM BASKI ANTALYA

ETİKET / STİCKER


Etiketiniz Kimliğinizdir.

Raftaki ürünler etiketiyle dikkat çeker. Etiketinizin baskısı kaliteliyse ürününüz bir adım önde demektir.
"Etiket ürünün kimliği, sizlerin kurumsal imzasıdır. "
Etiket; ürünün yapısını, içindekileri, sahibini ve yerini göstermek için kullanılan ve her türlü objeye takılıp yapıştırılabilen farklı özelliklere sahip kağıt, karton, plastik, laminasyonlu... vb malzemelerdir.

" Etiket ürünün ve ambalajın ayrılmaz bir parçasıdır. "

Günümüzde etiketlerin farklı baskı teknikleri ile farklı özelliklerde ve uygulamalarda baskılarının yapılması, ürünlerin pazarda bir rekabet içerisinde daha fazla yer alması ve daha fazla satılmasını sağlar. Reklam Şirketimizde baskı yöntemleri ile müşterilerine farklı türlerde, ebatlarda ve şekillerde etiketler için tasarım ve üreterek tasarım ve baskı hizmeti verilmektedir.

Kuşe etiketler genellikle bir ürünün tanıtımında kullanılan yada ürün hakkında bilgileri içeren ve çoğu zaman markanın görselini de içeren kendinden yapışkanlı ürünlerdir. Kuşe etiketlerin yapışkanları diğer etiket çeşitlerine göre daha kuvvetlidir.
Satışı yapılan ürünlerde ya da reklam amaçlı kullanılabilir. Genel olarak etiketlerde firma ismi, firma logosu, ürün adı, ürün içeriği ve iletişim bilgileri gibi bilgiler yer almaktadır. Kullanım açısından kolay olan ve pek çok yüzeye uygulanabilen etiketler farklı ebatlar ve malzemelerden üretilebilir.

Kuşe etiketler en fazla tercih edilen etiket türü olmakla beraber dayanıklılığıyla bilinir. Kuşe etiketlerin sık kullanılmasının sebebi yapıştığı yüzeyden zor çıkması ve her tasarımın rahatça uygulanabilmesi ve tasarımlardaki renkleri net bir şekilde yansıtabilmesidir.
Etiketler üzerinde istenilen tasarımlar yapılabilir. Sticker baskı için isteğe göre resim ya da yazı kullanılabilir.

Çıkartma etiket çalışmalarında standart kesim ve özel kesim isteğe bağlı kutu ambalaj üzerlerine, damacana üzerlerine gibi bir çok ürün üzerinde kullanabilirsiniz.
Oval Kesim Etiket, A5 Etiket, A4 Etiket, Özel Kesim Etiket, Kutu, Ambalaj Etiketi v.b

FOLYO ETİKET / VİNİL ETİKET

Etiket / Sticker tasarım, baskı ve fiyat teklifi için bizimle iletişime geçin. 0.242.338 03 06

 

Folyo etiket genellikle az adetli baskılarda tercih edilmek ile birlikte kuşe etiketin kullanıldığı bütün alanlarda kullanılabir. Dış mekan için özellikle uygundur. Markanızı iç ve dış mekanlarda potansiyel müşterilere ulaştırabileceğiniz bir pazarlama ürünüdür.

Vinil etiketler ise çoğunlukla halı etiketi olarak tercih edilmektedir.