Go to Top

KUTU HARF TABELA ANTALYA

KUTU HARF TABELA FİYATLARI ANTALYA

KUTU HARF TABELA

Kutu Harf Tabelalar; ile ilgili bir çok çeşit bulunmaktadır. Müşterimizin isteğine göre Kutu Harf Tabela atölyemizde üretim gerçekleştirmekteyiz. Kutu harf tabelalarda kullanmış olduğumuz malzemeler 1.sınıf olup yıllarca sorunsuz kullanımı açısından sıklıkla tercih edilmektedir.

Kutu harf tabelalarda uzun ömürlülük ve dayanıklılık açısından sıklıkla, Paslanmaz krom kutu harf, Alüminyum kutu harf, pleksi kutu harfler tercih edilmektedir. Bunun yanısıra yine müşterilerimizin isteği doğrultusunda diğer kutu harf taleplerinide üretip montaj yapmaktayız.

PASLANMAZ KROM KUTU HARFLER; Paslanmaz krom ile yapılan ve tamamen el işçiliğine dayalı olan kutu harf, tabela çeşitleri arasında en hoş görünüme sahip tabelalardan biridir. Kutu harf pleksi ve alüminyumdan da yapılabilir ama hiç birinde krom görüntüsü olmaz. Alüminyum’dan, kromdan ve yahut plastik bazlı malzemeden iç veya dış aydınlatmalı olarak yapılan üç boyutlu harftir. Krom daha dayanıklı ve temizlemesi kolaydır bununla birlikte krom kutu harf imalatı da bi o kadar zordur. Kutu harf, plexi, dekota, kompozit, alüminyum vb. malzemelerden hazırlanır.

ALÜMİNYUM KUTU HARFLER; Alüminyum kutu harf hem zarif, hem estetik ve görüntü olarak insanların ilgi ile gözlemlediği günümüz reklamcılığın önde giden kutu harf örneklerinden birisidir.
Paslanmaz kutu harf, paslanmaz krom malzeme kullanılarak yapılan, kalitesi ve malzemesi hem de el işçiliği ile ön plana çıkaran uzun ömürlü ve şık bir tabela türüdür. Paslanmaz malzemenin lazer kesim makinesinde istenilen boyutta ve yazı karakterinde kesilmesiyle üretimi yapılır. Paslanmaz kutu harf, paslanmaz malzemenin ince kesilip tabanına pleksi malzeme döşenmesi ile FİLELİ KROM KUTU HARF haline getirilir. Fileli krom kutu harf içten led ışıkla aydınlatılarak firmanızın veya logonuzun tabelasını hem şık hem de ışıklı olarak ön plana çıkarır.

PLEKSİ KUTU HARFLER; Pleksi kutu harf renkli ve renksiz; ışıklı ve ışıksızlık gibi özellikleri olan güneş, yağmur, kar, gibi doğa koşullarına ve olası darbelere göre oldukça dayanıklı, şeffaf niteliğiyle dikkat çeken bir kutu harf modelidir. Pleksi kutu harfli tabelaların içerisine yerleştirilecek ledler aracılığıyla hem tabela aydınlatması hem de şirket renklerinin sergilenmesiyle doğacak güzel bir uyum sağlanmaktadır. Dış mekanlar da genellikle silikonlu iç mekânlarda ise silikonsuz ledlerle aydınlatılma yapılmaktadır. Pleksi kutu harf genellikle çok tercih edilen ürün kategorisindedir. Çünkü oldukça şık olmakla birlikte aynı zamanda çok yüksek maliyette değildir.
Pleksi kabartma tabelaları, ışıklı pleksi kabartma ve ışıksız pleksi kabartma olmak üzere ikiye ayrılır. Harf kabartma yöntemiyle yapılan pleksi kabartma tabelaları, son yıllarda en yaygın kullanılan tabelalardandır. Ve oldukça şık bir görünüme sahiptir.

 

Antalya Kutu Harf Tabela fiyat teklifi için bizimle iletişime geçin. 0.242.338 03 06


 

Kutu harf tabelalar tek başlarına dekoratif uygulanacağı gibi, kompozit zemin üzerine de kutu harf uygulaması yapılabilir.

 

bunlarda İlginizi Çekebilir!